KONST / Litografier / Färglitografi 12113092
nr 1211 3092
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 60/250. Motivet: 75x54 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:32:30
21/10 09:58:17
700 kr
22/10 18:09:20
22 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström